Гарантія на меблі, придбані в нашому інтернет магазині меблів супроводжуються офіційною гарантією виробника і складає від 6-8 місяців з моменту отримання товару, за умови правильної експлуатації меблів, в нормальних умовах. Впродовж гарантійного терміну безкоштовно усуваються виробничі дефекти, а у випадку якщо неможливо усунути дефект - замінюються деталі. При отриманні меблів Покупець повинен перевірити товар на предмет цілісності.

 При самостійному складанні меблів Покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку (подряпин). При виявленні браку - призупинити складання, оскільки деталі меблів із слідами складання поверненню і обміну не підлягають. Гарантія анулюється за умови, якщо замінювана частина вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізан отвір. При виявленні браку повідомте у відділ рекламацій (по телефону вказаному у бланку замовлення). Зберігайте до кінця гарантійного терміну  бланк замовлення або іншу супровідну документацію.

 Рекламації приймаються тільки за наявності самого виробу або окремих елементів і в «оригінальній упаковці».У разі недотримання вище згаданих вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.
 Виконання претензій по рекламації, недоукомплектації здійснюється на протязі 7 робочих днів.

Гарантія не поширюється, якщо:

 -  були порушені правила і умови експлуатації меблі;
 -  відновлення і ремонт меблів здійснювалися Покупцем самостійно;
 -  меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалої поведінки;
 -  змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
 -  збіг гарантійний термін;
 -  якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і внаслідок яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, по яких на меблі була знижена ціна реалізації.


 Ці умови повністю відповідають чинному законодавству України і не порушують законних прав.

Офіційна гарантія від виробників меблів:

Сокме      Комфорт меблі      Мебель Сервіс      Світ меблів      Скай      Віка